4 Gün Sadece Muz Yerseniz Ne Olur?

Ömrümüzün sonuna kadar hep diyet yaparak geçiriyoruz. Özellikle bayanlar hafif kilo almaya başladıklarında diyete başlarlar bir çok diyet türü vardır buda yeni moda olan diyetlerden biridir. Zayıflamak istiyorsak ilk önce yememize içmemize dikkat etmemiz gerekmektedir.

Muz diyetini daha önce hiç duymadıysanız hazır olun! 4 gün boyunca sadece muz ile besleneceğiniz diyet sayesinde vücudunuz büyük bir değişim içine girecek.
4 gün sadece muz yerseniz ne olur?

Muz diyetini daha önce hiç duymadıysanız hazır olun! 4 gün boyunca sadece muz ile besleneceğiniz diyet sayesinde vücudunuz büyük bir değişim içine girecek. 4 gün boyunca sadece muzla beslenmeniz halinde vücudunuzda ne gibi değişimler oluyor, sizler için derledik. Göz atmadan geçmeyin!

Sindirim sistemini düzenliyor 4 gün boyunca muz tüketmenin faydalarından bir diğeri ise sindirim sistemini düzenlemesi. Önemli bir sağlık sorunu olan kabızlığa iyi geldiği bilinen muz, lif bakımından zengin bir ürün olduğu için sindirim sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir

Mutluluk hormonu salgılıyor İnsanlarda mutluluk hormonu olarak bilinen serotoninin salgılanması ile muz tüketimi arasında doğrudan bir ilişki bulunuyor. Günlük daha fazla muz yiyerek ruh halinizdeki olumlu değişimlere tanıklık edebilirsiniz.

Avustralyalı Jane Anthony’nin her gün 20 muz yiyerek yaptığı ve 2 ayda 9 kilo verdiği muz diyeti konuşulmaya devam ediyor. Diyetiyle dünya medyasının da ilgisini çeken Anthony inanılmaz şekilde zayıfladı ancak aynı zamanda diyetisyenleri de ayağa kaldırdı. Loni Jane Anthony adlı kadın yaptığı meyve diyetiyle iddiasına göre forma girdi, kilolarından kurtuldu ve bu sayede internette fenomen haline geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here